Jsme ORBIT

A jsme zvyklí přinášet ambiciózní technologická řešení, jako je TaskControl

Od roku 1990 bezpečně a úspěšně provádíme klienty změnovými IT projekty v oblasti koncového bodu, konsolidace datových center a adopce cloudu. Rozdáváme nakažlivé zaujetí pro hledání cest. A vrací se nám radost firem ze společného úspěchu.

V roce 2019 se stal ORBIT členem skupiny SUDOP Group a přišel na svět i TaskControl. Zajímá vás víc proč, nebo jak?

ORBIT

30

Let na trhu

150

mil. Kč roční obrat

40

Lidí na palubě

9

Klíčových partnerství

POMÁHÁME FIRMÁM ŘÍDIT SLOŽITÉ PROCESY

Protože už nestačí procesy jen dobře plánovat.
IT oddělení potřebují automatizovat jejich řízení

Ukázalo nám to přes 160 realizovaných změnových projektů. Každý vyžadoval koordinaci desítek osob, zahrnoval stovky úkolů a byl náročný na čas i průběžnou optimalizaci. Tak jako složité procesy i ve vaší společnosti.

Proto jsme vyvinuli TaskControl. Chyběl tady.

RB_logo

„Nutnost aktualizovat naše krizové plány vyústila v příjemné překvapení. Ve spolupráci s ORBITem vznikla aplikace, se kterou naplánujete a hlavně odřídíte každý test i libovolný změnový projekt. Ať je jakkoliv náročný.“
David Boklohanič, Head of IT infrastructure, Raiffeisenbank
Další reference

Samo se to neudělá... Nebo ano?

Firemní procesy jsou stále složitější a není v lidských silách je efektivně koordinovat. Výhodu budou mít společnosti, které dovedou delegování úkolů při řízení jednotlivců i kolektivů automatizovat.

Proto jsme vyvinuli TaskControl. Abyste koordinaci provázaných aktivit zvládli:

Plynuleji

Klidněji

Rychleji

TaskControl už dnes pomáhá v Raiffeisenbank a Tatra bance, kde například řídí disaster recovery testy. Ve Volkswagenu zase přispěl k hladkému přestěhování datacentra. A určitě může spoustu starostí s řízením procesů ušetřit i vám.

Proto jsme vyvinuli TaskControl. Aby pomáhal.

 

Jak být v obraze, co je ve vývoji nástroje TaskControl nového?

Přihlaste se k odběru newsletteru v zápatí stránky.

PŘÍBĚH TASKCONTROLu

Na to nezapomenu. V roce 2016 jsem s kolegy řídil několik týmů Monety, která se odtrhávala od IT systémů GE Money Bank. Během čtyř víkendových migračních vln jsme proseděli desítky hodin u jediné excelové tabulky. Neměla konce. Stejně jako každý z migračních víkendů.

Byla to noční můra.

Server za serverem tehdy potřeboval novou IP adresu, konfiguraci aplikací, všechny autentizace i jméno systému a nakonec kompletní otestování. Serverů bylo téměř tisíc. A každý z nich měl svého aplikačního administrátora, OS administrátora, síťaře a někdy i správce bezpečnostních systémů, které bylo nutné zapojit.

A my jen volali, psali, volali a psali… Stále dokola, s tabulkou před očima.

Jak to všechno uhlídat?

Jak zajistit, že každý ví, co má v daném okamžiku dělat? Jak nenechat nikoho zbytečně čekat? Jak si být jistý, co je hotové, co ve skluzu, a jak hlavně na nic nezapomenout?

Dnes by stačilo, aby jeden člověk sledoval na displeji TaskControl, a měl by dokonalý přehled, zda vše probíhá podle plánu. Tehdy jsme se ale museli obrnit extrémní dávkou trpělivosti, pečlivosti a doufat v perfektní součinnost desítek lidí.

Tahle zkušenost nás vyhecovala.

Vrhli jsme se do návrhu nástroje, který by nám při příštím podobném projektu s koordinací mnoha lidí a úkolů pomohl. V našem případě tou pověstnou „hnací silou pokroku“ nebyla lenost. Ale zkrátka skromné přesvědčení, že je nás na telefonování a vyplňování tabulky škoda.

U dalšího podobné aktivity v Raiffeisenbank si naše řešení odbylo úspěšnou premiéru. A v Tatra bance a Volkswagenu jsme už věděli, že jdeme správnou cestou.

Uvědomili jsme si, že na trhu neexistuje software, který by usnadňoval real-time koordinaci pracovníků. A že náš bezejmenný nástroj má mnohem širší uplatnění a výhledově řadu vděčných uživatelů, kteří potřebují mít pod KONTROLOU delegování a plnění ÚKOLŮ.

Zrodil se ORBIT TaskControl.